FAQ - často kladené otázky

Úvod Ako nakupovať?FAQ - často kladené otázky

Často kladené otázky

Ako sa nakupuje na www.steep.sk?

Úplne jednoducho. Stačí si vybrať vhodnú kategóriu, v nej nájsť motív, ktorý sa Vám páči a veľkosť, ktorú si obvykle kupujete. Ak si nie ste istí veľkosťou, napíšte nám a my Vám model radi premeriame. Dokončite nákup a poštár Vám Vaše nové "Tee" doručí na Vami zvolenú adresu alebo si tovar prevezmete priamo u nás.

 

Aké sú možnosti platby?

Platiť môžete prevodom na účet z Vášho internet alebo mobil bankingu. Ak kupujete tovar na dobierku, za tovar budete platiť v hotovosti priamo poštárovi pri preberaní tovaru. Pri platbe na dobierku sa však k cene tovaru a dopravy priratáva doplatok 1,50€ za platbu dobierkou.

 

Môžem po dokončení objednávku ešte zmeniť?

Áno, je to možné, avšak spravidla čím skôr, a to najlepšie e-mailom alebo telefonicky.

 

Ako dlho trvá doručenie mojej objednávky?

Tovar máme štandarnde pripravený na odoslanie ihneď. Pri jednopoložkových objednávkach odosielame tovar do 1-3 pracovných dní. Ak je položiek v objednávke viac a doba na výrobu sa o niečo predlží, určite Vás o tom budeme vopred informovať.

 

Aké sú náklady na dopravu?

Poštovné je závislé od poštu kusov objednaného tovaru od  2,49 EUR až do 6,99 EUR v závislosti od váhy balíčka a rýchlosti doručenia.

 

A čo osobný odber?

Samozrejme, osobný odber je možný na adrese našej prevádzky. Stačí, ak si v košíku vyberiete túto voľbu doručenia. Objednávky na osobný odber sa uhrádzajú výlučne prevodom na účet a vopred, preto to može o nejaký ten deň trvať dlhšie. Po skompletizovaní objednávky Vás budeme kontaktovať ohľadne dohodnutia času odberu tovaru.

 

Čo ako nebudete mať všetok tovar z mojej objednávky?

O nedostupnom tovare vo Vašej objednávke Vás budeme informovať mailom alebo telefonicky. 

Copyright 2019 - 2021 © steep.sk