O nás

E-shop www.steep.sk je tu pre ľudí, ktorí vedia čo chcú a život berú s nadhľadom. Humor, ktorý sa prostredníctvom našich tričiek snažíme sprostredkovať je tu preto, aby sme dokázali vyčariť úsmev na tvárach aj tých, ktorí už skoro zabudli na pocit radosti a šťastia. A tričko darované z lásky je práve tým darčekom, ktorý dokáže nielen potešiť, ale aj vhodne prezentovať a v neposlednom rade aj sprostredkovať nejakú informáciu.

 

Našim snahou je vyplniť medzeru na poli elektronických obchodov s potlačeným tričkami, a to tým, že prinášame podľa nás zaujímavé grafické motívy, ktoré sú síce v anglickom jazyku, ale vďaka svojej jednoduchosti a obrazovým motívom sú natoľko zrozumiteľné, že s ich pochopením nebude mať problém ani človek s minimálnymi vedomosťami z anglického jazyka.

 

Okrem toho, na výrobu požívame výlučne kvalitné tričká značky Adler Premium vyrobené zo 100% bavlny, ktoré vynikajú tým, že neobsahujú klasický firemný štítok, ale umožňujú nám budovať si vlastnú značku steep.sk.

V závere nám už neostáva len poďakovať za návštevu nášho e-shopu s nádejou, že nás naša bohatá ponuka motívov osloví a vyberiete si to svoje „TEE“.

Copyright 2019 - 2022 © steep.sk